podpis cyfrowy a podpis elektroniczny
   span class f mar autoryzuj założenie konta poprzez podpis kwalifikowany lub profil zaufany wpisz numer krs przedsiębiorstwa dla którego chcesz
   Fotowoltaika Rzeszów
   Czerpanie zysku ze słońca? To jest możliwe! Skontaktuj się z Solar Masters Project i sprawdź jak możesz to zrobić. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie to podstawa.
   solarmastersproject.pl
   lokalizacja wycieków łódź
   Zadzwoń do nas - pomożemy, skutecznie i szybko. Tel 799 978 679 Działamy 24/7 Optimal-osuszanie.pl
   optimal-osuszanie.pl

Kaczor Donald: Film o Donaldzie

Najbardziej znana kaczka świata albo najbardziej godny zaufania Donald w Polsce - "Kaczor Donald" to bajka, na której wychowały się całe pokolenia. Jeden z największych przebojów Walta Disneya w połączeniu z niesamowitym głosem Jarosława Boberka, służącym głównej postaci, to gwarancja wspaniałej zabawy dla młodych i tych już nie całkiem młodych. Perypetie rezolutnej, ale dość pechowej kaczki, jej trójki siostrzeńców oraz znajomych to klasyka bajkowego gatunku, której żaden miłośnik bajek wprost nie ma prawa przegapić.

- reklama -, czekaj cierpliwie -


 • Nazwa bajki: Film o Donaldzie
 • Kategoria: Kaczor Donald
 • Bajkę oglądano 7876 razy
comments powered by Disqus

Inne bajki z kategorii Kaczor Donald


Czy wiesz, że?

Gepetto, mężczyzna, który wystrugał Pinokia, miał później zostać uwolniony przez swoje dziecko z brzucha wieloryba. W oryginale Gepetta miał połknąć rekin, jednak ten - choćby i spory - nie wydał się Disneyowi wystarczająco przekonujący. Sięgnął więc po większy gatunek.