całkowicie darmowe sex ogłoszenia kobiet i mężczyzn widoczne numery telefonów dodanie jest bezpłatne w kategoriach anonse pań par
    Trener personalny Rzeszów
    Jeśli szukasz trenera personalnego na terenie Rzeszowa to dobrze trafiłeś. KamilPietryka zajmuje się profesjonalnym treningiem personalnym.
    trenerkamil.pl

Baby TV: Charlie i cyferki - cyfra 6

Mówi się, że telewizja już dawno zapomniała o dzieciach. Co najwyżej traktuje dorosłych jak dzieci. Na szczęście jednak są jeszcze kanały przeznaczone dla najmłodszych, co sprawia, że utrata "Wieczorynki" nie musi być wcale tak bolesna. Jednym z takich właśnie kanałów dla dzieci jest BabyTV - telewizja powstała z myślą o najmłodszych widzach, emitująca dopasowane wiekowo i przemyślane bajki, dzięki którym nawet w deszczowy dzień nie sposób jest się nudzić. BabyTV to najciekawsze bajki dla dzieci, najbardziej sympatyczne piosenki, mnóstwo zabawy i nieco nauki.

- reklama -, czekaj cierpliwie -


  • Nazwa bajki: Charlie i cyferki - cyfra 6
  • Kategoria: Baby TV
  • Bajkę oglądano 2195 razy
comments powered by Disqus

Inne bajki z kategorii Baby TV


Czy wiesz, że?

W bajce "Śpiącą Królewnę" obudził pocałunkiem książę, z którym miała potem dziecko, jednak nigdy nie poznała swojej teściowej. Było tak dlatego, że w oryginale bajki matka księcia była ogrzycą żywiącą się małymi dziećmi.